Best Western Premier Principe

ul. Grottgera 28, 35-005 Rzeszów(podkarpackie)

tel. 17 740-31-31

info@bestwesternrzeszow.pl

Miejsca noclegowe 48 miejsc noclegowych
parkingparking
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
dostęp do internetudostęp do internetu
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala A (Pokaż)
30
40
24
20
2 Sala B (Pokaż)
30
50
30
24
3 Sala C (Pokaż)
40
70
50
30
4 Sala B+C (Pokaż)
70
120
80
50
5 Sala A+B+C (Pokaż)
120
200
90
60
6 Sala D (Pokaż)
30
40
30
20
7 Sala E (Pokaż)
4

Informacje

 

 Best Western Premier Principe to czterogwiazdkowy obiekt położony w centrum Rzeszowa.   Gwarantuje wyjątkowe warunki pobytowe dla podróżujących w celach biznesowych  jak  i prywatnych.  Dogodna lokalizacja, w pobliżu najważniejszych punktów komunikacyjnych oraz lotniska, to niebywały atut tego miejsca.

Do dyspozycji gości oddano pokoje De Luxe urządzone w wyrafinowanym, nowoczesnym stylu. Ich design oraz wyposażenie sprawia, że goście czują się w nich komfortowo. W niektórych można podziwiać  Rzeszów bezpośrednio z pokojowego tarasu. Pokoje są klimatyzowane oraz wyposażone z bezprzewodowe łącze WiFi, ekspres do kawy, biuro oraz minibarek.

Restauracja Capella serwuje dania najwyższej jakości ze świeżych, regionalnych składników. Menu ułożone przez szefa kuchni zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia. Oferowany jest również szeroki wybór win, piw oraz innych alkoholi. W godzinach pracy restauracji możliwa jest usługa Room Service. 

W przerwie podczas konferencji, można wybrać się na pyszną i aromatyczna kawę oraz deser, do hotelowej Espresso Coffee & Bar.

Centrum Konferencyjne składa się z 4 sal wyposażonych w sprzęt konferencyjne najwyższej klasy. Największa sala posiada możliwość dzielenia i konfiguracji w zależności od potrzeb. Jedna z sal oferuje możliwość wejścia bezpośrednio z ulicy, co pozwala na prowadzenie różnego rodzaju spotkań np. rekrutacyjnych.

 

 

Nasi partnerzy